СТАВЛЕННЯ ДО ПЛАГІАТУ

image_print

Для публікації в Journal of Mechanical Engineering приймаються лише оригінальні статті, які ніколи не публікувалися і не подавалися для публікації в інші наукові журнали.

Автори гарантують, що результати дослідження, викладені в рукопису, є повністю оригінальними. Запозичені наукові результати повинні бути оформлені з обов’язковим посиланням на першоджерела із зазначенням авторів. Надмірні запозичення неприйнятні. Необхідно дотримуватися чинних норм законодавства стосовно охорони авторських прав. Не допускається плагіат у будь-яких формах, включаючи неоформлені цитати, перефразування чи привласнення прав на результати чужих досліджень. В статті повинні бути подані посилання на роботи, що мали істотне значення під час проведення дослідження.

Всі рукописи, що надходять в редакцыю, проходять перевірку на плагіат. Для цього використовуються інтернет-сервіси strikeplagiarism.com, unicheck.com, advego.com. Рецензенти в процесі рецензування  також оцінюють відповідність рукописи політиці антиплагіату. При цьому вони можуть використовувати ці ж або інші інтернет-сервіси і програмне забезпечення. На основі аналізу результатів перевірки інтернет-сервісами та оцінки рецензентів головний редактіор або його заступник приймають рішення про відповідність рукопису вимогам до антиплагіату.

У разі незначних порушень стаття буде негайно повернена автору на переробку. Якщо плагіат є значним, стаття буде відхилена, і про це буде повідомлено організацію, в якій працює автор.